P0805K10R0JNT
MFR.Part #
P0805K10R0JNT
JLCPCB Part #
C3922616
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 200mW Thin Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS