CP0005R7500KE66
MFR.Part #
CP0005R7500KE66
JLCPCB Part #
C19394281
Description
-65℃~+275℃ 5W 750mΩ Wirewound Resistor ±10% ±400ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS