BFC237527332
MFR.Part #
BFC237527332
JLCPCB Part #
C3785335
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-55℃~+105℃ 3.3nF 400V、1kV ±3.5% 插件,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS