P0805H9530FBT
MFR.Part #
P0805H9530FBT
JLCPCB Part #
C4214908
Description
-55℃~+155℃ 200mW 953Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount