P0805H7873BNT
MFR.Part #
P0805H7873BNT
JLCPCB Part #
C3917844
Description
-55℃~+155℃ 200mW 787kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS