RNR60H8062DSR36
MFR.Part #
RNR60H8062DSR36
JLCPCB Part #
C3418367
Description
-65℃~+175℃ 250mW 80.6kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors