P0805H7150FNT
MFR.Part #
P0805H7150FNT
JLCPCB Part #
C4290816
Description
-55℃~+155℃ 200mW 715Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS