RR1220Q-470-D
MFR.Part #
RR1220Q-470-D
JLCPCB Part #
C2074138
Description
-55℃~+125℃ 100V 100mW 47Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS