P0805H6370BNT
MFR.Part #
P0805H6370BNT
JLCPCB Part #
C4051553
Description
-55℃~+155℃ 200mW 637Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS