P0805H9340BNT
MFR.Part #
P0805H9340BNT
JLCPCB Part #
C4270186
Description
-55℃~+155℃ 200mW 934Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS