P0805H47R5FBT
MFR.Part #
P0805H47R5FBT
JLCPCB Part #
C3955380
Description
-55℃~+155℃ 200mW 47.5Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount