Y07864R00000B9L
MFR.Part #
Y07864R00000B9L
JLCPCB Part #
C1481340
Description
-55℃~+125℃ 4Ω 600mW ±0.1% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS