P0805H46R4FGT
MFR.Part #
P0805H46R4FGT
JLCPCB Part #
C3997098
Description
-55℃~+155℃ 200mW 46.4Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS