P0805H4641FNT
MFR.Part #
P0805H4641FNT
JLCPCB Part #
C3936819
Description
-55℃~+155℃ 200mW 4.64kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS