P0805H1782FNT
MFR.Part #
P0805H1782FNT
JLCPCB Part #
C3989926
Description
-55℃~+155℃ 17.8kΩ 200mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS