KTR10EZPF3920
MFR.Part #
KTR10EZPF3920
JLCPCB Part #
C4327867
Description
-55℃~+155℃ 125mW 392Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS