P0805H1401DNT
MFR.Part #
P0805H1401DNT
JLCPCB Part #
C4052132
Description
-55℃~+155℃ 1.4kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS