P0805H1302BNTA
MFR.Part #
P0805H1302BNTA
JLCPCB Part #
C4286358
Description
-55℃~+155℃ 13kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS