P0805H1213BNT
MFR.Part #
P0805H1213BNT
JLCPCB Part #
C4156594
Description
-55℃~+155℃ 121kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS