P0805H1101DBT
MFR.Part #
P0805H1101DBT
JLCPCB Part #
C4062598
Description
-55℃~+155℃ 1.1kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount