P0805H1101BBT
MFR.Part #
P0805H1101BBT
JLCPCB Part #
C4033530
Description
-55℃~+155℃ 1.1kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount