SFR2500004701JA500
MFR.Part #
SFR2500004701JA500
JLCPCB Part #
C1366885
Description
-55℃~+155℃ 4.7kΩ 400mW Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D2.5xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS