P0805H1003FGT
MFR.Part #
P0805H1003FGT
JLCPCB Part #
C3962105
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 200mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS