P0805H1000BGT
MFR.Part #
P0805H1000BGT
JLCPCB Part #
C4178896
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS