P0805E9531BBT
MFR.Part #
P0805E9531BBT
JLCPCB Part #
C3986641
Description
-55℃~+155℃ 200mW 9.53kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount