P0805E8451BNT
MFR.Part #
P0805E8451BNT
JLCPCB Part #
C4319549
Description
-55℃~+155℃ 200mW 8.45kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS