RN732ATTD9093B25
MFR.Part #
RN732ATTD9093B25
JLCPCB Part #
C3938139
Description
-55℃~+155℃ 100mW 909kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS