P0805E8202FNT
MFR.Part #
P0805E8202FNT
JLCPCB Part #
C4097568
Description
-55℃~+155℃ 200mW 82kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS