P0805E76R8FBT
MFR.Part #
P0805E76R8FBT
JLCPCB Part #
C4288335
Description
-55℃~+155℃ 200mW 76.8Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount