P0805E7680BNT
MFR.Part #
P0805E7680BNT
JLCPCB Part #
C4130177
Description
-55℃~+155℃ 200mW 768Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS