Y162615K0000Q15W
MFR.Part #
Y162615K0000Q15W
JLCPCB Part #
C4029892
Description
-55℃~+150℃ 15kΩ 300mW ±0.02% ±0.2ppm/℃ 1506 Chip Resistor - Surface Mount