P0805E7501BBTA
MFR.Part #
P0805E7501BBTA
JLCPCB Part #
C4052821
Description
-55℃~+155℃ 200mW 7.5kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount