P0805E7151BBT
MFR.Part #
P0805E7151BBT
JLCPCB Part #
C4339497
Description
-55℃~+155℃ 200mW 7.15kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount