RN60D8450FR36
MFR.Part #
RN60D8450FR36
JLCPCB Part #
C1770641
Description
-65℃~+175℃ 250mW 845Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors