P0805E6501FBT
MFR.Part #
P0805E6501FBT
JLCPCB Part #
C4283149
Description
-55℃~+155℃ 200mW 6.5kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount