SIHG47N60E-GE3
MFR.Part #
SIHG47N60E-GE3
JLCPCB Part #
C4354996
Package
TO-247AC
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 10pF@100V 220nC@10V 230pF 2V 357W 47A 600V 64mΩ@10V 9.62nF N-Channel TO-247AC MOSFETs ROHS