P0805E6192FBT
MFR.Part #
P0805E6192FBT
JLCPCB Part #
C4011772
Description
-55℃~+155℃ 200mW 61.9kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount