P0805E1692BBT
MFR.Part #
P0805E1692BBT
JLCPCB Part #
C4216817
Description
-55℃~+155℃ 16.9kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount