P0805E6191BBW
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
P0805E6191BBW
JLCPCB Part #
C3957697
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 200mW 6.19kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount