P0805E51R0BBT
MFR.Part #
P0805E51R0BBT
JLCPCB Part #
C4338465
Description
-55℃~+155℃ 200mW 51Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount