ERC55111R00BHEK500
MFR.Part #
ERC55111R00BHEK500
JLCPCB Part #
C3486371
Description
-65℃~+175℃ 111Ω 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors ROHS