P0805E5111BBW
MFR.Part #
P0805E5111BBW
JLCPCB Part #
C4018204
Description
-55℃~+155℃ 200mW 5.11kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount