P0805E5110BBW
MFR.Part #
P0805E5110BBW
JLCPCB Part #
C3937405
Description
-55℃~+155℃ 200mW 511Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount