P0805E4992FBT
MFR.Part #
P0805E4992FBT
JLCPCB Part #
C4131562
Description
-55℃~+155℃ 200mW 49.9kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount