BZG04-24-M3-08
MFR.Part #
BZG04-24-M3-08
JLCPCB Part #
C3009491
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 1.25W 30V 5uA@24V DO-214AC(SMA) Zener Diodes ROHS