P0805E4701FNT
MFR.Part #
P0805E4701FNT
JLCPCB Part #
C4230893
Description
-55℃~+155℃ 200mW 4.7kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS