P0805E44R2FNT
MFR.Part #
P0805E44R2FNT
JLCPCB Part #
C4126449
Description
-55℃~+155℃ 200mW 44.2Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS