P0805E3792BNT
MFR.Part #
P0805E3792BNT
JLCPCB Part #
C4316381
Description
-55℃~+155℃ 200mW 37.9kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS