P0805E3741BNT
MFR.Part #
P0805E3741BNT
JLCPCB Part #
C3970801
Description
-55℃~+155℃ 200mW 3.74kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS