Y01019R00000A9L
MFR.Part #
Y01019R00000A9L
JLCPCB Part #
C1496371
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 1W 9Ω ±0.05% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS